Skip to content

Auto do ślubu Cekcyn

Planujecie ślub i wesele w Cekcynie? Szukacie wyjątkowego samochodu, który jeszcze bardziej uświetni Wasz wspaniały dzień? Mercedes S-klasa W108 z 1969 roku z pewnością zauroczy Was i Waszych gości.

Wynajem auta do ślubu w Cekcynie

Wszystkim narzeczonym, którzy zdecydowali się zalegalizować swój związek oferujemy wynajem unikatowego auta do ślubu – Mercedesa S-klasy W108. Pracujemy na terenie Cekcyna i okolic – nasz kierowca zjawi się we wskazanym miejscu i zadba, byście w miłej atmosferze i w komfortowych warunkach dotarli na tę ważną uroczystość.

Kilka słów o Mercedesie W 108

Mercedes S-klasa W 108 to luksusowa limuzyna produkowana w latach 1965-1972. Samochód od razu zyskał ogromną popularność w Niemczech zachodnich, w Ameryce Północnej i Azji południowo-wschodniej.

W 108 był następcą modeli W111 i W112 – zwanych skrzydlakami. Opisywany klasyk to czterodrzwiowy sedan z płaskim dachem i dość dużymi szybami, wyposażony jest w benzynową jednostkę silnika o pojemności 2.8 litra i manualną skrzynię biegów. Mercedesy W 108 był samochodami największych gwiazd oraz elity, do dziś są synonimem klasy, elegancji i luksusu.

Nasza oferta

Proponowane przez nas auto do ślubu to model wyprodukowany w 1969 roku. Przyciągający wzrok piaskowy kolor karoserii doskonale prezentuje się zarówno w połączeniu z ozdobami ślubnymi, na przykład z żywymi kwiatami i białym tiulem, jak i bez ozdób. Na uwagę zasługuje też wnętrze samochodu – analogowe liczniki, skórzana tapicerka i oldschoolowa kierownica potrafią zauroczyć każdego i z całą pewnością sprawią, że poczujecie się jak największe gwiazdy lat 60. XX wieku.

Jak wygląda współpraca z naszą firmą?

  • Aby wynająć nasze auto do ślubu przede wszystkim należy skontaktować się z nami. W zależności od preferencji możecie zadzwonić: 668-695-912 – nr do Wojciecha, naszego kierowcy lub skorzystać z formularza kontaktowego – gwarantujemy szybką odpowiedź!
  • Pracujemy 7 dni w tygodniu, a dzięki temu z naszej oferty mogą skorzystać zarówno narzeczeni, którzy planują ślub w sobotę, jak również w środę czy w niedzielę.
  • Samochód podstawiamy o umówionej godzinie we wskazane miejsce, może to być dom panny młodej, kwiaciarnia, kościół czy urząd stanu cywilnego.
  • W zależności od preferencji pary młodej możemy zadbać o dekorację naszego Mercedesa lub podstawić go do wskazanej kwiaciarni.
  • Podpisujemy umowę rezerwacyjną, która jest dodatkowym zabezpieczeniem dla nowożeńców.
  • Nasz kierowca zawsze jest elegancko ubrany i może pochwalić się wieloletnim stażem – gwarantujemy, że zadba o to, abyście bezpiecznie i w miłej, spokojnej atmosferze dotarli na miejsce.
  • Pracujemy na terenie Cekcyna oraz pobliskich miejscowości.
  • Oczywiście wystawiamy rachunek za usługę.

Wszystkich zainteresowanych wynajęciem samochodu do ślubu w Cekcynie lub okolicach zapraszamy do współpracy, a w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu.

Skontaktuj się!

Gwarantujemy, że przejażdżka naszym klasykiem na długo pozostanie w Waszej pamięci i jeszcze bardziej uświetni wspaniały dzień ślubu i wesela.

Do usłyszenia!