Skip to content

Auto do ślubu Chojnice

Oferujemy wynajem luksusowego klasyka – Mercedesa S-klasy W108 z 1969 roku. Jeśli więc szukacie wyjątkowego auta do ślubu, zapraszamy do współpracy! Nasz elegancko ubrany kierowca podstawi samochód we wskazane miejsce w Chojnicach lub w pobliskich miejscowościach i zadba o to, by podróż do kościoła, urzędu stanu cywilnego czy do restauracji była jeszcze bardziej wyjątkowa.

Klasykiem do ślubu – dlaczego warto?

Zabytkowe samochody to samochody z duszą, bardzo eleganckie – takie, które niezmiernie rzadko można zobaczyć na współczesnych ulicach. Przejażdżka pojazdem z lat 60. XX wieku, który od lat nie jest już produkowany z pewnością na długo zapisze się w Waszej pamięci i sprawi, że poczujecie się jak największe gwiazdy tamtych czasów.

Koniecznie należy tutaj podkreślić, że zabytkowe auto do ślubu już z daleka przykuwa uwagę i znakomicie prezentuje się na zdjęciach weselnych. Ponadto, styl retro z każdym rokiem zyskuje na popularności.

Chojnice

Mercedes S-klasa W108 – idealne auto do ślubu

Mercedesy W108 S-klasy produkowane były w latach 1965-1972 w Niemczech i od razu zyskały popularność zarówno w tym kraju, jak i na rynkach eksportowych. W 108 zazwyczaj były konstruowane na zamówienie, a na ich zakup pozwolić mogła sobie jedynie elita – auta zyskały miano pojazdów z najwyższej półki, wyjątkowych i unikalncy.

Oferowane przez nas auto do ślubu – Mercedes S-klasy W108, to luksusowa limuzyna wyprodukowana w 1969 roku. Nasz samochód do ślubu jest w doskonałej kondycji mechanicznej, a jego piaskowa karoseria, skórzana tapicerka i oldschoolowe wyposażenie prezentują się niezwykle elegancko. Przejażdżka klasycznym, luksusowym autem z pewnością jeszcze bardziej uświetni Wasz wyjątkowy dzień.

Auto do ślubu Chojnice – nasza oferta

Obsługujemy śluby i wesela w Chojnicach oraz w okolicznych miejscowościach. Przed rozpoczęciem współpracy poznajemy oczekiwania i preferencje nowożeńców i uzgadniamy każdy szczegół. Najważniejsze sprawy dotyczące naszego samochodu weselnego przedstawiamy poniżej.
  • Auto do ślubu możecie zarezerwować telefonicznie – 668 695 912– numer do naszego kierowcy Wojtka lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.
  • Istnieje możliwość wynajęcia auta na każdy dzień tygodnia – zarówno na ślub w sobotę, jak i wtorek czy niedzielę.
  • Nasz kierowca zawsze jest elegancko ubrany i uśmiechnięty.
  • Cena usługi obejmuje przyjazd we wskazane przez Was miejsce – najczęściej jest to dom panny młodej, przejazd do kościoła lub urzędu stanu cywilnego oraz przejazd z kościoła na salę weselną.
  • W zależności od Waszych preferencji możemy zadbać o dekorację auta do ślubu – oczywiście po uzgodnieniu wszelkich szczegółów, lub podstawić samochód do wskazanej kwiaciarni.
  • W cenę usługi wliczona jest również krótka sesja ślubna przy naszych klasyku – szczegóły dotyczące sesji ustalamy indywidualnie.
  • Koszt całej usługi ustalany jest indywidualnie, cena między innymi zależy od liczby kilometrów, dodamy jeszcze, że cena usługi rozpoczyna się już od 500 zł.

Skontaktuj się!

Wszystkich narzeczonych planujących ślub i wesele w Chojnicach bądź w pobliskich miejscowościach zachęcamy do współpracy! Gwarantujemy, że nasze auto do ślubu zrobi na Was ogromne wrażenie.

Do usłyszenia!