Skip to content

Auto do ślubu Człuchów

Oferujemy Państwu wynajem zabytkowego auta do ślubu wraz z kierowcą – Mercedesa W 108 prestiżowej S-klasy Nasz klasyk z lat 60 sprawi, że dzień ślubu i wesela będzie jeszcze bardziej wyjątkowy, a przejażdżka do kościoła bądź na salę weselną dostarczy Wam wielu pozytywnych emocji. Pracujemy na terenie Człuchowa i okolic. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy!

Nasze auto do ślubu

Proponowany przez nas Mercedes W 108 prestiżowej S-klasy to czterodrzwiowy sedan z 1969 roku. Nasze auto do ślubu wyróżnia się piękną, metaliczną karoserią w kolorze piaskowym i wnętrzem w prawdziwie oldschoolowym stylu. Nasz pojazd zachwyca designem, a przejażdżka nim jest prawdziwą przyjemnością.

Samochód elity

Mercedes W 108 S-klasy produkowany był w latach 1965-1972 w Niemczech, zazwyczaj auto konstruowane było na zamówienie. Samochód zyskał popularność w różnych częściach świata – nie tylko w Niemczech, ale też w Ameryce Północnej i Azji południowo-wschodniej.

Koniecznie trzeba podkreślić, że Mercedes S-klasy W 108 to limuzyna z najwyższej półki, na którą pozwolić sobie mogła tylko elita – pojazd był i nadal jest synonimem luksusu, klasy i elegancji.

Auto do ślubu Człuchów – cena najmu

Ceny wynajmu naszego samochodu do ślubu rozpoczynają się od 500 zł, szczegółowa wycena usługi ustalana jest indywidualnie i zależy między innymi od liczby kilometrów, które wspólnie pokonamy.

Co zawiera cena usługi?

Co zawiera cena wynajmu naszego klasyka? Już wszystko wyjaśniamy. W cenę wliczone są:
  • Przyjazd kierowcy pod wskazany adres, na przykład do domu panny młodej, przejazd do kościoła lub innego miejsca, w którym będzie odbywał się ślub oraz przejazd do lokalu weselnego.
  • Obsługa kulturalnego, odpowiednio ubranego kierowcy – elegancki garnitur, białe rękawiczki, śniące lakierki i uśmiech na twarzy to podstawa. Gwarantujemy, że nasz kierowca zadba o to, byście czuli się naprawdę wyjątkowo.
  • Dekoracja samochodu – przygotowaliśmy kilka propozycji dekoracji naszego auta do ślubu, na życzenie przyszłych nowożeńców i po uzgodnieniu szczegółów możemy zadbać o tę kwestię. Oczywiście możemy również podstawić samochód do wskazanej przez Was kwiaciarni.

Umowa rezerwacyjna i rachunek

Z przyszłymi nowożeńcami podpisujemy umowę rezerwacyjną, która stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla pary młodej, a jednocześnie jest dowodem naszego zaangażowania i profesjonalizmu. Ponadto, wystawiamy rachunek na naszą usługę.

Bonus dla pary młodej

Uwaga, uwaga! Dla wszystkich nowożeńców, którzy zdecydują się pojechać do ślubu naszym wyjątkowym klasykiem przygotowaliśmy drobny prezent, a mianowicie sesję zdjęciową przy naszym Mercedesie. Takie fotografie będą wspaniałą pamiątką na długie, długie lata. Wszelkie szczegóły dotyczące sesji ustalamy indywidualnie.

Wynajem auta do ślubu w Człuchowie – kontakt Skontaktuj się!

Ofertę wynajmu naszego zabytkowego auta do ślubu kierujemy do wszystkich narzeczonych z Człuchowa i okolic. Aby zarezerwować termin czy dopytać o szczegóły dotyczące naszej usługi wystarczy zatelefonować – nr tel. Do Wojciecha, naszego kierowcy: 668 695 912 lub skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego. Do usłyszenia!