Skip to content

Auto do ślubu Debrzno

Podczas wielkich przygotowań weselnych nie można zapomnieć o wyborze odpowiedniego auta do ślubu. My proponujemy wynajem kultowego Mercedesa W 108 prestiżowej S-klasy. Pracujemy na terenie Debrzna i okolic. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyjątkowy klasyk do ślubu

Wszystkim narzeczonym z Debrzna i pobliskich miejscowości oferujemy wynajem wyjątkowego klasyka – Mercesesa W 108 S-klasy. Dlaczego nasze auto do ślubu jest takie wyjątkowe? Już wyjaśniamy:

Kilka słów o Mercedesie W 108

 • Merceses W 108 S-klasy produkowany był do 1972 roku, zachowało się bardzo niewiele modeli prezentowanego auta. Jest to pojazd unikalny, którego nie zobaczymy na ulicach żadnego z miast.
 • Nasze auto do ślubu, mimo że ma już pół wieku, jest w doskonałej kondycji mechanicznej – płynie po jezdni, a każda przejażdżka jest prawdziwą przyjemnością.
 • Wnętrze w stylu retro, oldschoolowe deska rozdzielcza i kierownica oraz analogowe zegary w jednej sekundzie przeniosą Was w lata 60 XX wieku.
 • Piaskowa, połyskująca w słońcu karoseria znakomicie się prezentuje i już z daleka przyciąga uwagę.
Ponadto, W 108 był samochodem największej elity, tylko nieliczni mogli pozwolić sobie na zakup takiego pojazdu – w większości przypadków był on konstruowany na indywidualne zamówienie. Nasz Mercedes od lat jest więc symbolem luksusu, klasy i elegancji.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Koncentrujemy się na każdym szczególe i dbamy o to, by para młoda bardzo dobrze wspominała podróż do kościoła bądź urzędu stanu cywilnego oraz do lokalu weselnego. Co możemy Wam zaoferować?
 • Piękne, zabytkowe auto do ślubu.
 • Obsługę kulturalnego, elegancko ubranego kierowcy, którego pozytywna energia rozładuje nieco Wasz przedślubny stres.
 • Na życzenie możemy zająć się również dekoracją samochodu. Mamy kilka propozycji do wyboru i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.
 • Ponadto, mamy małą niespodziankę dla nowożeńców – sesję ślubną z naszym zabytkowym autem w tle.

Nasza oferta

Wiemy, że narzeczeni mają przed ślubem wiele spraw do załatwienia, dlatego ograniczamy formalności do minimum i dbamy o to, by wszystko przebiegało, jak należy.
 1. W celu zarezerwowania terminu możecie zadzwonić – nasz nr tel.: 668 695 912 lub skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego. Ustalimy wszystkie szczegóły i odpowiemy na każde z waszych pytań.
 2. Podpisujemy umowę rezerwacyjną, która jest gwarancją, że usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie.
 3. W dniu wesela nasz kierowca zjawi się o ustalonej godzinie we wskazanym miejscu w Debrznie lub pobliskiej miejscowości, na przykład pod domem panny młodej. Wspólnie wyruszycie do kościoła lub urzędu stanu cywilnego a po zakończonej ceremonii do lokalu weselnego.
 4. Koszt usługi ustalany jest indywidualnie, zależy między innymi od liczby przejechanych kilometrów, ceny zaczynają się już od 500 zł.

Skontaktuj się!

Na koniec pozostaje nam tylko zachęcić wszystkich narzeczonych z Debrzna i okolic do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy, że nasze auto do ślubu zrobi na Was i Waszych gościach ogromne wrażenie, a nasz kierowca stanie na wysokości zadania.

Do usłyszenia!