Skip to content

Auto do ślubu Nakło nad Notecią

Samochód do ślubu? Doskonale wiemy, że wybór nie należy do najprostszych, w końcu w tak wyjątkowym dniu wszystko musi być wspaniałe. Narzeczonym, którzy planują ślub i wesele w Nakle nad Notecią lub w pobliskich miejscowościach oferujemy wynajem luksusowego, zabytkowego Mercedesa W 108 prestiżowej S-klas

Kilka słów o naszym klasyku

Proponowane przez nas auto do ślubu to wyjątkowy czterodrzwiowy sedan z 1969 roku. Jest to luksusowa limuzyna produkowana w Niemczech w latach 1965-1972 – limuzyna, na którą pozwolić sobie mogła tylko największa elita. Ów pojazd od zawsze był synonimem prestiżu i elegancji.

Kilka słów o Mercedesie W 108

Oldschoolowe wnętrze naszego auta weselnego robi duże wrażenie i doskonale się prezentuje – również na zdjęciach ślubnych. Deska rozdzielcza w stylu retro, skórzana tapicerka, eleganckie analogowe liczniki przeniosą Was w lata 60 XX wieku. Warto tutaj wspomnieć o tym, że karoseria naszego pojazdu ma piękny piaskowy kolor i znakomicie wpisuje się w ślubną scenerię.

Koniecznie trzeba tutaj zaznaczyć, że nasze auto do ślubu jest bardzo wygodne, a przejażdżka przebiega w komfortowych warunkach. Panna młoda nie musi martwić się, że pogniecie sukienkę, z tyłu jest dostatecznie dużo miejsca – nawet na bardzo okazałą kreację.

Przejażdżka naszym zabytkowym autem do ślubu z pewnością na długo zapisze się w Waszej pamięci i jeszcze bardziej uświetni Wasz wyjątkowy dzień.

Auto do ślubu Nakło nad Notecią – oferta

Przejdźmy do szczegółów, nasza oferta obejmuje wynajem auta do ślubu w miejscowości Nakło nad Notecią wraz z kierowcą. Nasz kierowca – Wojciech, ubrany jest w elegancki garnitur, białe rękawiczki i lśniące lakierki, ma odpowiednie kompetencje i jest bardzo kulturalną osobą – gwarantujemy, że zadba o to, byście bezpiecznie i w spokojnej atmosferze dotarli na miejsce.

O umówionej godzinie nasz kierowca zjawi się w wyznaczonym przez Was miejscu w Nakle nad Notecią czy w pobliskiej miejscowości, zawiezie Was do kościoła bądź urzędu stanu cywilnego a po zakończonej ceremonii do lokalu weselnego.

Koszt wynajmu naszego samochodu weselnego ustalany jest indywidualnie, ceny zaczynają się już od 500 zł. Warto tutaj również dodać, że cena wynajmu obejmuje również dekorację samochodu – mamy kilka propozycji do wyboru. Takie rozwiązanie pozwoli Wam zaoszczędzić sporo czasu na szukanie kwiaciarni, ustalanie terminów, dokonywanie płatności i tak dalej.

Warto tutaj dodać, że pracujemy 7 dni w tygodniu, do skorzystania z naszej oferty zachęcamy zarówno narzeczonych, którzy planują ślub w sobotę, jak również innego dnia tygodnia.

Darmowa sesja zdjęciowa przy naszym klasyku

To nie koniec, mamy niespodziankę dla wszystkich nowożeńców – sesję zdjęciową z naszych autem z tle. Takie fotografie z pewnością będą wspaniałą pamiątką. Wszelkie szczegóły dotyczące sesji ustalamy indywidualnie.

Wszystkich przyszłych nowożeńców zainteresowanych wynajęciem naszego zabytkowego auta do ślubu zachęcamy do kontaktu.

Skontaktować się z nami możecie na dwa sposoby:

  • Telefonicznie – pod numerem: 668 695 912
  • Za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Skontaktuj się!