Skip to content

Auto do ślubu Piła

Oferujemy wynajem luksusowego klasyka z lat 60 – Mercedesa W 108 S-klasy. Pracujemy na terenie Piły i pobliskich miejscowości. Wszystkich narzeczonych, którzy planują ślub i wesele właśnie w tych okolicach zapraszamy do współpracy!

Mercedes W 108 S-klasy – co warto wiedzieć?

Nie bez powodu proponowane przez nas auto do ślubu od ponad połowy wieku uważane jest za symbol luksusu i elegancji. Mercedes W 108 S-klasy był samochodem najbogatszych – prawdziwej elity i największych gwiazd.

Nadwozie pojazdu zostało zaprojektowane przez Paula Bracqa – niezwykle cenionego designera pracującego dla czołowych marek, takich jak Mercedes-Benz, BMW, Citroën.

Płaski dach, bark popularnych w latach 60. XX wieku skrzydlaków, dość duże szyby oraz estetyczny kształt pojazdu robiły od samego początku ogromne wrażenie i tak pozostało do dziś. Warto tutaj wspomnieć również o wnętrzu w stylu retro – elementy wyposażenia z dawnych czasów, oldschoolowa deska rozdzielcza czy skórzana tapicerka przeniosą Was w lata 60. XX wieku. Proponowane przez nas auto do ślubu wyprodukowane zostało w 1969 roku i jest w bardzo dobrym stanie mechanicznym. Piaskowa karoseria z daleka przyciąga wzrok i doskonale prezentuje się na fotografiach ślubnych. Przejażdżka tak kultowym i luksusowym samochodem z pewnością na długo zapisze się w Waszej pamięci. Wszystkich narzeczonych z Piły i okolic zapraszamy do współpracy!

Nasz kierowca

Oferujemy nie tylko wynajem pięknego samochodu, ale również obsługę wykwalifikowanego szofera. Nasz kierowca – Wojciech, stawi się o umówionej godzinie w wyznaczonym przez Was miejscu, będzie elegancko ubrany – garnitur i białe rękawiczki to podstawa i zadba o to, byście w tym ważnym dla Was dniu poczuli się naprawdę wyjątkowo.

Niespodzianka dla pary młodej

Dla wszystkich nowożeńców, którzy zdecydują się na wynajem naszego auta do ślubu mamy niespodziankę – sesję ślubną z naszym klasykiem w tle. Takie fotografie z pewnością będą wspaniałym dodatkiem do reportażu ślubnego.

Cena wynajmu naszego auta do ślubu w Pile

Tutaj wszystko zależy od długości trasy, zawsze sporządzamy indywidualną wycenę – ceny wynajmu zaczynają się od 500 zł. Co jest wliczone w cenę?
  • Wynajem pięknego klasyka – kierowca zjawi się we wskazanym miejscu, najczęściej jest to dom panny młodej, zawiezie Was do kościoła bądź urzędu stanu cywilnego a następnie do lokalu weselnego.
  • Obsługa kulturalnego i eleganckiego kierowcy.
  • Dekoracja samochodu – mamy kilka propozycji do wyboru, jesteśmy też otwarci na wszelkie sugestie.
  • Sesja zdjęciowa GRATIS
Pracujemy każdego dnia tygodnia, obsługujemy śluby, które odbywają się w soboty, jak również w środy czy w niedziele. Zawsze podpisujemy umowę rezerwacyjną, która jest gwarancją i zabezpieczeniem dla przyszłych nowożeńców.

Skontaktuj się!

Wszyscy zainteresowani wypożyczeniem naszego auta do ślubu mogą skontaktować się z nami telefonicznie – nr tel. 668 695 912 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego, który dostępny jest tutaj: https://sklasadoslubu.pl/kontakt/.

Zapraszamy do współpracy!