Skip to content

Auto do ślubu Sępólno Krajeńskie

Zastanawiacie się czym jechać do ślubu? Służymy pomocą! Oferujemy wynajem luksusowego klasyka – Mercedesa W 108 S-klasy z 1969 roku. Pracujemy na terenie Sępólna Krajeńskiego i okolic.

Mercedes W 108 S-klasy

Nasze auto do ślubu – Mercedes W 108 S-klasy to luksusowa limuzyna z 1969 roku. W 108 produkowany był w Niemczech w latach 1965-1972 i zyskał popularność zarówno w Europie, jak również Ameryce Północnej czy Azji południowo-wschodniej. Samochód konstruowany był głównie na zamówienie, a na jego zakup pozwolić sonie mogli tylko nieliczni.

Dlaczego warto jechać naszym klasykiem do ślubu?

Dlaczego warto zdecydować się wynajem Mercedesa W 108 S-klasy i właśnie takim autem pojechać do ślubu? Już wyjaśniamy!
  • Jest to pojazd unikalny, którego produkcję zakończono w 1972 roku.
  • Mercedes W 108 był samochodem największych elit, zyskał miano synonimu luksusu i elegancji.
  • Przejażdżka zabytkowym pojazdem, który „płynie” po jezdni z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem.
Wnętrze naszego ślubnego samochodu wyróżnia się na tle współczesnych aut. Elementy wyposażenia wykonane z prawdziwego drewna, deska rozdzielcza w oldschoolowym stylu, wygodna skórzana tapicerka zauroczyły już wielu. W naszym aucie poczujecie się jak największe gwiazdy lat 60. XX wieku.
Warto tutaj wspomnieć również o nadwoziu naszego Mercedesa – zostało ono zaprojektowane przez niezwykle cenionego francuskiego designega Paula Bracqa. Piaskowa, połyskująca w słońcu karoseria, płaski dach, dość duże szyby doskonale się prezentują i z daleka przyciągają uwagę.

Oferta

Wszystkim narzeczonym z Sępólna Krajeńskiego i okolic oferujemy:
  • Wynajem pięknego luksusowego klasyka.
  • Obsługę eleganckiego i kulturalnego kierowcy.
  • Dekorację samochodu – przygotowaliśmy kilka propozycji do wyboru.
  • Darmową sesję zdjęciową na tle naszego ślubnego auta

Jak wygląda współpraca z naszą firmą?

  • Doskonale wiemy, że nowożeńcy mają przed ślubem wiele spraw do załatwienia, właśnie dlatego formalności ograniczyliśmy do minimum. Po uzgodnieniu wszelkich szczegółów dotyczących terminu uroczystości, godziny przyjazdu kierowcy, dekoracji auta i innych spraw podpisujemy umowę rezerwacyjną. Taka umowa jest dodatkowym zabezpieczeniem dla nowożeńców – gwarancją, że wszystko przebiegać będzie bez najmniejszych zarzutów.
  • W dniu ślubu kierowca przyjeżdża pod wskazany adres, zawozi parę młodą do kościoła lub urzędu stanu cywilnego, a następnie do lokalu weselnego.
  • Ceny usługi ustalane są indywidualnie, a rozpoczynają się już od 500 zł. Po wykonaniu usługi wystawiamy rachunek na ustaloną wcześniej kwotę.
Zadowolenie pary młodej to dla nas priorytet, gwarantujemy, że staniemy na wysokości zadania!

Skontaktuj się!

Chcecie dopytać o szczegóły naszej oferty lub zarezerwować termin? Zachęcamy do kontaktu! W zależności od preferencji możecie skontaktować się z nami telefonicznie – nr tel. 668 695 912 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego – formularz dostępny jest
tutaj: https://sklasadoslubu.pl/kontakt/.

Do usłyszenia!