Skip to content

Auto do ślubu Tuchola

Szukacie wyjątkowego samochodu do ślubu w Tucholi lub w pobliskich miejscowościach? Jesteśmy do usług! Proponujemy wynajem luksusowego klasyka – Mercedesa W 108 S-klasy. Samochód doskonale się prezentuje, a jego wnętrze w stylu retro z pewnością Was zauroczy i sprawi, że poczujecie się jak największe gwiazdy lat 60.

O Mercedesie W 108 S-klasy

Proponowane przez nas auto do ślubu to Mercedes W 108 S-klasy z 1969 roku – piękny sedan o piaskowej, połyskującej w słońcu karoserii i wnętrzu w stylu retro – oldschoolowa deska rozdzielcza, analogowe liczniki i wyjątkowo estetyczne drewniane elementy w jednej sekundzie przeniosą Was w lata 60. XX wieku. Warto tutaj wspomnieć również o skórzanej tapicerce i bardzo wygodnych fotelach.

Kilka słów o Mercedesie W 108

Proponowany przez nas samochód wyposażony jest w benzynową jednostkę silnika o pojemności 2, 8 litra oraz w czterobiegową, manualną skrzynię biegów. Mimo tego że nasz klasyk liczy sobie już pół wieku jest w doskonałej kondycji mechanicznej, a jazda nim jest niezwykle komfortowa.

Na koniec jeszcze dopowiemy, że Mercedes W 108 S-klasy był samochodem największych gwiazd i elity, stanowi synonim luksusu oraz kwintesencję klasy i elegancji.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Stworzyliśmy kompleksową, przejrzystą ofertę. Proponujemy wynajmy zabytkowego auta do ślubu wraz z obsługą szofera, który zawiezie Was w miejsce, w którym będzie odbywać się ceremonia, a następnie do lokalu weselnego. Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z nami? Już wyjaśniamy!
  1. Sesja zdjęciowa GRATIS
  2. Dla wszystkich nowożeńców, którzy zdecydują się pojechać do ślubu naszym klasykiem, mamy wyjątkowy prezent – sesję zdjęciową z naszym samochodem w tle. Oryginalne, artystyczne fotografie z zabytkowym autem wzbogacą każdy reportaż ślubny.

  3. Dekoracja samochodu w cenie
  4. W cenę wynajmu naszego auta do ślubu wliczona jest również dekoracja. Mamy kilka propozycji do wyboru i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie – zadbamy o to, by ozdoby samochodu spełniały wszelkie Wasze preferencje.

  5. Kulturalny kierowca
  6. Nasz kierowca– Wojtek, to doświadczony i niezwykle kulturalny szofer – elegancki garnitur, białe rękawiczki, otwieranie drzwi przed parą młodą to w naszej firmie standard – w końcu w dniu ślubu para młoda musi czuć się absolutnie wyjątkowo.

  7. Umowa rezerwacyjna
  8. Po uzgodnieniu wszelkich szczegółów podpisujemy umowę rezerwacyjną. Taka umowa to gwarancja jakości naszych usług i tego, że elegancki kierowca zjawi się o umówionej godzinie w wyznaczonym miejscu w Tucholi bądź w pobliskiej okolicy.

  9. Cena usługi
  10. Nie mamy sztywnego cennika, koszt usługi ustalany jest indywidualnie i zależy między innymi od liczby przejechanych kilometrów. Zdradzimy jednak, że ceny rozpoczynają się już od 500 zł.

Wszystkich narzeczonych zainteresowanych wynajęcia naszego auta do ślubu zachęcamy do kontaktu.

Skontaktuj się!