Szukacie wyjątkowego samochodu do ślubu w Tucholi lub w pobliskich miejscowościach? Jesteśmy do usług! Proponujemy wynajem luksusowego klasyka – Mercedesa W 108 S-klasy. Samochód doskonale się prezentuje, a jego wnętrze w stylu retro z pewnością Was zauroczy i sprawi, że poczujecie się jak największe gwiazdy lat 60.

O Mercedesie W 108 S-klasy

Proponowane przez nas auto do ślubu to Mercedes W 108 S-klasy z 1969 roku – piękny sedan o piaskowej, połyskującej w słońcu karoserii i wnętrzu w stylu retro – oldschoolowa deska rozdzielcza, analogowe liczniki i wyjątkowo estetyczne drewniane elementy w jednej sekundzie przeniosą Was w lata 60. XX wieku. Warto tutaj wspomnieć również o skórzanej tapicerce i bardzo wygodnych fotelach.

Proponowany przez nas samochód wyposażony jest w benzynową jednostkę silnika o pojemności 2, 8 litra oraz w czterobiegową, manualną skrzynię biegów. Mimo tego że nasz klasyk liczy sobie już pół wieku jest w doskonałej kondycji mechanicznej, a jazda nim jest niezwykle komfortowa.

Na koniec jeszcze dopowiemy, że Mercedes W 108 S-klasy był samochodem największych gwiazd i elity, stanowi synonim luksusu oraz kwintesencję klasy i elegancji.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Stworzyliśmy kompleksową, przejrzystą ofertę. Proponujemy wynajmy zabytkowego auta do ślubu wraz z obsługą szofera, który zawiezie Was w miejsce, w którym będzie odbywać się ceremonia, a następnie do lokalu weselnego.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z nami? Już wyjaśniamy!

  1. Sesja zdjęciowa GRATIS

Dla wszystkich nowożeńców, którzy zdecydują się pojechać do ślubu naszym klasykiem, mamy wyjątkowy prezent – sesję zdjęciową z naszym samochodem w tle. Oryginalne, artystyczne fotografie z zabytkowym autem wzbogacą każdy reportaż ślubny.

  1. Dekoracja samochodu w cenie

W cenę wynajmu naszego auta do ślubu wliczona jest również dekoracja. Mamy kilka propozycji do wyboru i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie – zadbamy o to, by ozdoby samochodu spełniały wszelkie Wasze preferencje.

  1. Kulturalny kierowca

Nasz kierowca– Wojtek, to doświadczony i niezwykle kulturalny szofer – elegancki garnitur, białe rękawiczki, otwieranie drzwi przed parą młodą to w naszej firmie standard – w końcu w dniu ślubu para młoda musi czuć się absolutnie wyjątkowo.

  1. Umowa rezerwacyjna

Po uzgodnieniu wszelkich szczegółów podpisujemy umowę rezerwacyjną. Taka umowa to gwarancja jakości naszych usług i tego, że elegancki kierowca zjawi się o umówionej godzinie w wyznaczonym miejscu w Tucholi bądź w pobliskiej okolicy.

  1. Cena usługi

Nie mamy sztywnego cennika, koszt usługi ustalany jest indywidualnie i zależy między innymi od liczby przejechanych kilometrów. Zdradzimy jednak, że ceny rozpoczynają się już od 500 zł.

Kontakt

Wszystkich narzeczonych zainteresowanych wynajęcia naszego auta do ślubu zachęcamy do kontaktu.

Skontaktuj się!

  • Skontaktować się z nami możecie telefonicznie – nr tel. do Wojciecha – naszego kierowcy: 668-695-912.
  • Za pomocą formularza kontaktowego, który dostępny jest tutaj: https://sklasadoslubu.pl/kontakt/.

Do usłyszenia!