Skip to content

Auto do ślubu Więcbork

Szukacie wyjątkowego samochodu do ślubu w Więcborku lub w pobliskich miejscowościach? Proponujemy wynajem zabytkowego Mercedesa W 108 S-klasy. Nasza luksusowa limuzyna w stylu retro z pewnością Was zauroczy!

Mercedes W 108 S-klasa

Oferowany przez nas Mercedes W 108 należy do trzeciej generacji prestiżowej S-klasy. To luksusowa limuzyna z 1969 roku, którą jeździły największe gwiazdy lat 60. XX wieku. Pojazd był produkowany w latach 1695-1972, cieszył się dużą popularnością na wielu kontynentach i po dziś jest symbolem luksusu oraz elegancji.
Proponowany przez nas sedan jest w doskonałej kondycji mechanicznej i znakomicie się prezentuje. Warto tutaj wspomnieć o wnętrzu w stylu retro oraz o piaskowej, połyskującej w słońcu karoserii, która współgra z dekoracją z żywych kwiatów bądź z białego tiulu. Przejażdżka naszym zabytkowym autem z pewnością na długo zapisze się w Waszej pamięci i jeszcze bardziej uświetni dzień ślubu i wesela.

Nasza oferta

Dla wszystkich nowożeńców z Więcborka i okolic przygotowaliśmy kompleksową ofertę. Nasze usługi obejmują:
  • Przyjazd elegancko ubranego i kulturalnego kierowcy pod wskazany adres.
  • Przejazd do kościoła a następnie do lokalu weselnego.
  • Dekorację samochodu – oczywiście ustalamy z narzeczonymi wszystkie szczegóły dotyczące ozdób.
  • Sesję zdjęciową przy naszym ślubnym samochodzie, szczegóły sesji również ustalamy indywidualnie.

Po uzgodnieniu szczegółów podpisujemy z narzeczonymi umowę rezerwacyjną, która jest gwarancją naszego profesjonalizmu i tego, że wszystko przebiegać będzie zgodnie z ustalonymi warunkami. Po zrealizowanej usłudze wystawiamy rachunek.

Usługę świadczymy 7 dni w tygodni, nie tylko w soboty, jeśli więc planujecie ślub w czwartek bądź w środę jesteśmy do dyspozycji.

Koszt wynajęcia naszego auta do ślubu ustalany jest indywidualnie – wszystko zależy od liczby kilometrów, które musi pokonać nasz kierowca, ceny zaczynają się od 500 zł. Warto tutaj podkreślić, że ustalona cena obejmuje całość usługi, nie pobieramy dodatkowych opłat za dekorację samochodu czy sesję zdjęciową przy naszym klasyku.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Dla wszystkich nowożeńców z Więcborka i okolic przygotowaliśmy kompleksową ofertę. Nasze usługi obejmują:
  • Oferujemy wynajem zabytkowego, unikalnego Mercedesa, który zauroczy Was i Waszych gości.
  • Zapewniamy obsługę kulturalnego i niezwykłe eleganckiego szofera, któremu nigdy nie brakuje pozytywnej energii.
  • Gwarantujemy przejrzyste warunki współpracy, zapewniamy bonus w postaci darmowej sesji ślubnej, zawsze podpisujemy umowę rezerwacyjną i wystawiamy rachunek po zakończonej usłudze.

Skontaktuj się!

Wynajem auta do ślubu w Więcborku lub okolicy? Zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu – chętnie udzielimy szczegółowych informacji.

W zależności od preferencji możecie skontaktować się z nami telefonicznie – nr tel. do naszego kierowcy – Wojciecha: 668-695-912 lub za pomocą formularza kontaktowego: https://sklasadoslubu.pl/kontakt/

Do usłyszenia!