Skip to content

Auto do ślubu Złotów

Szukacie wyjątkowego auta do ślubu? Proponujemy zabytkowego Mercedesa W 108 prestiżowej S-klasy z 1969 roku, który jeszcze bardziej uświetni ten niezwykły dzień. Dla wszystkich narzeczonych ze Złotowa i okolic przygotowaliśmy kompleksową ofertę wypożyczenia samochodu oraz obsługi eleganckiego, kulturalnego szofera. Zapraszamy do współpracy!

Dlaczego warto wynająć nasze auto do ślubu?

Przejażdżka naszym Mercedesem z pewnością dostarczy Wam wielu pozytywnych emocji – w końcu to prawdziwy unikat. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na wynajem naszego klasyka do ślubu? Powodów jest poniżej najważniejsze z nich:

Kilka słów o Mercedesie W 108

  1. Mercedes W 108 prestiżowej S-klasy produkowany był w latach 1965-1972, proponowany przez nas model wyprodukowano w 1969 roku. Jest to samochód z duszą, niespotykany na współczesnych ulicach.
  2. Mimo że nasze auto do ślubu ma już pół wieku, jazda nim jest niezwykle komfortowa, samochód „płynie” po jezdni.
  3. Piękne wnętrze w stylu retro, drewniane elementy, skórzana tapicerka i oldschoolowa deska rozdzielcza zauroczą każdego, a co więcej, sprawią, że poczujecie się jak największe gwiazdy lat 60. XX wieku.
  4. Na uwagę zasługuje również piękna piaskowa karoseria naszego samochodu. Niespotykany kolor już z daleka przykuwa uwagę.
  5. Warto tutaj wspomnieć również o tym, że Mercedesy W 108 i W 109 S-klasy w większości były produkowane na zamówienie, były to samochody największych gwiazd i elity, uchodziły za symbol luksusu i elegancji.

Nasza oferta

Przygotowaliśmy kompleksową ofertę, nasze usługi obejmują:
  • Wynajem pięknego klasyka – Mercedesy W 108.
  • Obsługę eleganckiego, kulturalnego i odpowiednio wyszkolonego szofera.
  • Przejazd spod wskazanego przez narzeczonych adresu – najczęściej jest to dom panny młodej, do kościoła, a następnie do lokalu weselnego.
  • Dekorację samochodu – mamy kilka propozycji przystrojenia auta, ale jesteśmy też otwarci na propozycje – zawsze dokładnie ustalamy każdy szczegół dotyczący tej kwestii.
  • Nowożeńcom oferujemy również sesję fotograficzną z naszym klasykiem w tle – gwarantujemy, że nasze auto bardzo dobrze prezentuje się na fotografiach ślubnych, a zdjęcia z takim zabytkiem będą doskonałym uzupełnieniem ślubnego reportażu. Szczegóły dotyczące sesji również ustalamy indywidualnie.

Warto podkreślić, że zawsze podpisujemy z narzeczonymi umowę rezerwacyjną, która stanowi gwarancję, że nasza usługa spełni najwyższe standardy. Po zakończonej współpracy wystawiamy rachunek.

Cena usługi ustalana jest indywidualnie przed podpisaniem umowy. Wpływ na wysokość ceny wynajmu naszego auta do ślubu przede wszystkim ma liczba kilometrów, jakie musi pokonać nasz kierowca. Ceny rozpoczynają się od 500 zł.

Skontaktuj się!

Chcecie dopytać o szczegóły naszej oferty, a może zarezerwować termin wynajmu naszego klasyka do ślubu? Skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza, który dostępny jest tutaj: https://sklasadoslubu.pl/ lub telefonicznie – numer do naszego kierowcy Wojtka to: 668-695-912.

Zapraszamy do współpracy!