Open/Close Menu
Auto do ślubu Bydgoszcz

Auto do ślubu – jak je udekorować?

Sam wybór samochodu do ślubu to dopiero pierwszy krok. Konieczne jest zastanowienie się nad odpowiednimi dodatkami. Dekoracje auta do ślubu powinny odpowiadać oprawie kolorystycznej całej ceremonii. Są one tak samo ważne, jak dekoracje kościoła czy weselnej sali. Ważne jest, by nie przesadzić z ilością dodatków – mają jedynie subtelnie podkreślać model auta i dodać klasy. Na jakie się zdecydować?

Kiedy zdecydować się na dekorowanie auta do ślubu?

Dekoracja samochodu ślubnego nie zawsze jest koniecznością. Nowoczesne czy zabytkowe auto do ślubu Bydgoszcz już samo w sobie może być wyjątkowe, dlatego nie ma potrzeby dodawać dekoracji. Warto jednak rozważyć taką możliwość, gdyż subtelne detale dodają wyjątkowego kunsztu.

Pary Młode najczęściej decydują się na świeże kwiaty, które są bezpieczne dla karoserii pojazdu. Pasują do każdego typu wesela. Ważne, by nie były sztuczne, gdyż mogą wyglądać tandetnie. Popularną dekoracją są także ozdobne rejestracje z imionami Pary Młodej bądź napisy typu “Nowożeńcy”.

Jeżeli decydujecie się na zabytkowe auto do ślubu, warto podkreślić jego charakter ozdobnymi wstążkami. Z wyjątkowym dniem kojarzą się również serca, np. w kolorze białym złotym lub czerwonym. To prosty, ale efektowny pomysł na dekorację samochodu ślubnego.

O czym pamiętać, dekorując auto do ślubu?

Przede wszystkim dekoracje muszą być bezpieczne dla lakieru samochodu. Podstawą jest tutaj dobry montaż. Zamiast kleju czy taśmy, warto wykorzystać przyssawki. Istotny jest także model i kolor pojazdu – dodatki powinny współgrać ze stylem auta do ślubu oraz kolorem oprawy ceremonii.

Wspólnie powinniście się zastanowić nad tym, czy dekoracja ma być tradycyjna, czy nieco bardziej szalona. By nie ryzykować, warto sięgnąć po sprawdzone dodatki, które nie budzą kontrowersji. Jeśli jednak chcecie postawić na coś szalonego, zdecydujcie się na dekoracje, które będą odpowiadać Waszym zainteresowaniom.

Spójna stylistyka

Podczas wyboru dekoracji auta do ślubu, unika się wszelkich sztuczności, pluszowych misiów, kontrowersyjnych symboli. Jeżeli decydujecie się na kwiaty na masce, powinny one być podobne do tych, które znajdują się w bukiecie Panny Młodej.

Ponadczasowym kwiatem są oczywiście róże. Jeżeli wybieracie auto do ślubu w stylu retro, równie dobrze sprawdzą się dostojne kwiaty, jak tulipany czy goździki. W przypadku nowoczesnych samochodów, idealnym wyborem będą orchidee czy helikonie.

 

Napisz komentarz:

*

Twój email nie będzie opublikowany.

Sklasadoslubu.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone. | Samochód na wesele Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Auto do ślubu Bydgoszcz