Open/Close Menu
Auto do ślubu Bydgoszcz

Auto do ślubu Bydgoszcz – Retro Mercedes S-klasa!

Od wielu lat Mercedes jak i kultowy „celownik” znajdujący się na jego masce, uważany jest za oznakę ogromnej wygody, prestiżu oraz luksusu. Prezentowana przez nas wersja – Mercedes S-klasa W108 z 1969 roku – zaliczana jest do luksusowych limuzyn z najwyższej półki.

Nasz kultowy zabytek wyposażony jest w benzynową jednostkę silnika o pojemności 2.8 litra. Czterobiegowa, manualna skrzynia biegów sprawia, że jazda autem przenosi nas w lata 60 ubiegłego wieku. Prezentowane auto ma ponad 50 lat. Pomimo swojego wieku nadal jest w perfekcyjnej kondycji. Na tle innych aut z całą pewnością wyróżnia go piękny, piaskowy, metaliczny kolor lśniący obłędnie w promieniach słonecznych jak i pedantyczna dbałość naszego kierowcy o każdy, nawet najmniejszy szczegół auta. Prezentowany egzemplarz jest kwintesencją dobrego smaku, gustu oraz elegancji na najwyższym poziomie.

Wybierając naszą ofertę, poza pięknym, kultowym Mercedesem S-klasa z 1969r. oraz odpowiednio ubranym i przeszkolonym kierowcą otrzymujecie Państwo umowę rezerwacyjną, która jednocześnie jest gwarancją pojawienia się auta w umówionym terminie. Dodatkowo wystawiamy rachunek na całość usługi.

„ Małżeństwo to piękno – bycia we dwoje.
Małżeństwo to poszukiwanie – drogi do celu.
Małżeństwo to skarb, którym jest Wasza miłość.
Małżeństwo to Wy – na zawsze razem.”.

DLACZEGO WARTO?

logo-1

Profesjonalny kierowca

photo5

Terminowe podstawienie auta

logo-2

Rachunek na usługę

ZAPRASZAMY!

KONTAKT:

W celu prezentacji naszego auta do ślubu , bądź informacji na temat wolnego terminu zapraszamy do
kontaktu pod numerem telefonu: 668 695 912 (Wojciech – kierowca), bądź skorzystania z naszego
formularza kontaktowego tutaj.

ARTYKUŁY WESELNE:

Auto do ślubu – jak je udekorować?

Sam wybór samochodu do ślubu to dopiero pierwszy krok. Konieczne jest zastanowienie się nad odpowiednimi dodatkami. Dekoracje auta do ślubu powinny odpowiadać oprawie kolorystycznej całej ceremonii. Są one tak samo ważne, jak dekoracje kościoła czy weselnej sali. Ważne jest, by nie przesadzić z ilością dodatków – mają jedynie subtelnie podkreślać model auta i dodać klasy….

Korkowe ‒ wszystko, co musisz wiedzieć

Wesele to cały szereg wydatków. Wśród licznych opłat młodzi powinni pamiętać również o korkowym, czyli o opłacie, jaką lokal weselny może naliczyć, jeśli para zdecyduje się na wstawienie własnego alkoholu. Czym dokładnie jest korkowe, w jaki sposób jest naliczane i jakie koszty generuje? Poniżej garść informacji. Zachęcamy do lektury! Czym jest korkowe? Warto zacząć od…

ZOBACZ GALERIE ZDJĘĆ:

GALERIA

Sklasadoslubu.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone. | Samochód na wesele Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Auto do ślubu Bydgoszcz