Open/Close Menu
Auto do ślubu Bydgoszcz

Wynajem limuzyny – ile to kosztuje?

Dzień ślubu jest jednym z najpiękniejszych w życiu. Przygotowując tego typu uroczystość, nie należy zapominać o żadnym szczególe. Dopięcie wszystkiego na ostatni guzik jest gwarancją, iż para młoda nie będzie narażona na niepotrzebny stres. Jedną z ważnych kwestii, którą narzeczeni powinni przemyśleć, jest z pewnością wybór samochodu, którym dotrą na ślub.

Wynajem limuzyny – zalety

Obecnie coraz więcej par młodych decyduje się na wynajęcie samochodu do ślubu. Odpowiednie auto do ślubu robi dobre pierwsze wrażenie, dodaje prestiżu oraz wpływa na uroczysty charakter ślubu. Poza tym wynajęcie limuzyny pozwala stworzyć piękne i niebanalne zdjęcia.

Elegancka limuzyna pomieści nie tylko parę młodą, ale również świadków, bądź też rodziców. Wybór ekskluzywnej limuzyny pozwala poczuć się jak prawdziwa gwiazda, gdyż umożliwia zażycie odrobiny luksusu. Wynajęte limuzyny są niezwykle wygodne, zależnie od potrzeb znaleźć w nich można: sprzęt elektroniczny z nastrojową muzyką, klimatyzację oraz szampana.

Dużym atutem jest także osobisty szofer. Szoferzy są zawsze doświadczonymi kierowcami, więc para młoda może czuć się w pełni bezpiecznie. Poza tym są oni ubrani odpowiednio do uroczystości, często też cechują się dużym poczuciem humoru, który na pewno wpłynie pozytywnie na parę młodą i zniweluje ich stres w tym niezwykłym dniu.

Ile kosztuje wynajęcie limuzyny i na co zwrócić uwagę?

Wynajęcie limuzyny gwarantuje oryginalny dojazd do kościoła, czy urzędu, sali weselnej oraz miejsca sesji zdjęciowej młodych małżonków. W zależności od preferencji, do ceny wynajmu wliczyć można również dekorację samochodu.
Wszystkie opcje dodatkowe oraz wybór konkretnego modelu samochodu decydują o ostatecznych kosztach wynajmu. Zazwyczaj wynoszą one kilkaset złotych ( 200 – 1000 zł), choć zależy to również od czasu użytkowania pojazdu.
W porównaniu do całkowitej kwoty organizacji uroczystości nie są to więc wysokie koszty. Tym samym warto zdecydować na wynajem limuzyny do ślubu, gwarantuje ona bowiem zachowanie stylu i poczucie luksusu w dniu ślubu.

Napisz komentarz:

*

Twój email nie będzie opublikowany.

Sklasadoslubu.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone. | Samochód na wesele Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Auto do ślubu Bydgoszcz