Sprawdź do jakich innych miast kierujemy naszą ofertę

  1. Kościerzyna – auto do ślubu

Luksusowa limuzyna w stylu retro? Zapraszamy do współpracy! Oferujemy wynajem Mercedesa W108 S-klasa z 1969 roku. Piaskowa, połyskująca w słońcu  karoseria, słynny celownik na masce, oldschoolowe wnętrze i niesamowity klimat lat 60 XX wieku sprawią, że dzień ślubu i wesela będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Oprócz kultowego klasyka zapewniamy również obsługę wykwalifikowanego, elegancko ubranego kierowcy.  Mamy też prezent dla każdej pary młodej – mini sesję fotograficzną z naszym autem w tle.

Zapraszamy do współpracy narzeczonych z Kościerzyny i okolic

 

  1. Kwidzyn – auto do ślubu

Szukacie wyjątkowego auta do ślubu? Proponujemy wynajem kultowego Mercedesa W108 S-Klasa. Ów pojazd w latach 60 XX wieku był synonimem luksusu i elegancji,  a na jego zakup pozwolić sobie mogła największa elita.

Manualna, czterobiegowa skrzynia biegów, silnik o pojemności 2.8 litra, podsystemy w doskonałym stanie technicznym sprawiają, że nasz klasyk, mimo swojego wieku, płynie po jezdni.

Na uwagę zasługuje również design naszej limuzyny – piaskowa karoseria, skórzana tapicerka, deska rozdzielcza w oldschoolowym stylu wyglądają doskonale zarówno w realu, jak i na fotografiach ślubnych.

Zapraszamy do współpracy narzeczonych z Kwidzyna oraz okolic.

 

  1. Miastko – auto do ślubu

Zabytkowe auta do ślubu cieszą się coraz większą popularnością. Nasza firma oferuje wynajem kultowego Mercedesa W108 S-klasa. W108 to luksusowa limuzyna z 1969 roku, sedan o piaskowej, połyskującej w słońcu karoserii.  Mimo swojego wieku klasyk wyróżnia się doskonałym stanem technicznym i wyjątkowym designem.

Zapewniamy również obsługę eleganckiego, kulturalnego kierowcy. Co więcej, każda para młoda w prezencie od naszej firmy otrzymuje mini sesję zdjęciową z  naszą retro limuzyną w tle.

Zapraszamy do współpracy narzeczonych z Miastka i okolic.