Skip to content

Jak wybrać auto do ślubu?

Auto do ślubu jest wizytówką każdej Młodej Pary, dlatego jego wybór powinien być odpowiednio przemyślany. Do wyboru są zarówno luksusowe, nowoczesne samochody, jak i zabytkowe klasyki w stylu retro. Nowożeńcy decydują się często także na eleganckie limuzyny bądź kabriolety. Wiele jest zależne od indywidualnych upodobań, jednak istnieją pewne wymagania, które muszą spełniać auta do ślubu. Na co zwracać uwagę?

Jakie auto do ślubu?

 

Choć wybór auta do ślubu Bydgoszcz może wydawać się prostym zadaniem, w rzeczywistości wybór jest na tyle spory, że wybór tego odpowiedniego może okazać się nie lada wyzwaniem. Głównym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę jest to, w jakim stylu będzie organizowany ślub oraz wesele. Samochód powinien być dopasowany do całej oprawy, dodatków oraz miejsca, w którym będzie odbywało się przyjęcie.

Najczęściej wybierane auta do ślubu są w kolorze białym lub czarnym, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać bardziej oryginalny kolor, np. złoty. Wybór koloru to indywidualna kwestia, w której należy kierować się przede wszystkim własnym gustem.

Zabytkowe auto do ślubu

 

zabytkowe auto do ślubuOgromną zaletą wyboru zabytkowego auta do ślubu jest jego ponadczasowość. Nawet po latach, gdy będziecie wspólnie przeglądać fotografie ślubne, tego typu samochód nie straci na wartości i nigdy nie wyjdzie z mody. Pojazdy w stylu retro będą pasowały do wytwornych, stylowych przyjęć, podkreślając magię minionej epoki. Jeśli jesteście fanami starego kina i chcecie się w poczuć w Waszym wyjątkowym dniu niczym gwiazdy Hollywood, zabytkowe auto do ślubu to strzał w dziesiątkę. Tego typu samochód pięknie prezentuje się także na zdjęciach, podkreślając uroczysty charakter ceremonii.

Nowoczesny samochód na ślub

 

Alternatywą dla retro pojazdów są nowoczesne, luksusowe samochody. Najpopularniejsze marki to Mercedes, Porsche, Audi lub Jaguar. Wiele Par Młodych decyduje się na tego typu samochód ze względu na sentyment do danej marki. Luksusowe auto do ślubu Bydgoszcz sprawdzi się w przypadku nowoczesnych wesel, często organizowanych w plenerze lub w eleganckiej sali weselnej.

Limuzyna na wesele

 

Coraz częściej Młode Pary decydują się na limuzynę do ślubu. Te ekskluzywne, długie pojazdy sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Robią ogromne wrażenie na gościach, a nowożeńcom dostarczają mnóstwo emocji z jazdy. Sprawdzą się niezależnie od oprawy weselnej, dodając klasy i wyjątkowego kunsztu.