Skip to content

Kto ubiera auto do ślubu?

Komfortowa limuzyna, pojazd retro, najnowszy model auta z salonu lub tradycyjna bryczka. Dziś pary młode mają szeroki wybór odpowiedniego środka transportu dla siebie. Limuzyna będzie nam towarzyszyć podczas naszej podróży do kościoła jak i na salę weselną. Warto zadbać o to, aby nasz pojazd był również pięknie udekorowany jak przystało na tę okazję. Poniżej opiszemy kilka ciekawych rozwiązań na temat udekorowania samochodu na wesele.

Jak udekorować  samochód na wesele?

 

Istnieje wiele dodatków, które skutecznie są wykorzystywane podczas dekoracji. Najbardziej popularne elementy wyposażenia i dekoracji samochodu ślubnego to zdecydowanie:

  • kwiaty
  • kokardy
  • balony
  • wstążki

Warto zwrócić także uwagę na odpowiednią tablicę rejestracyjną. Auta na wynajem do ślubu mają specjalnie przygotowane tablice z napisem „Młoda Para” , ” Nowożeńcy„.

Pojazd oczywiście możemy spróbować udekorować sami, jednak jeśli nie mamy odpowiedniego doświadczenia, zamierzony efekt może być zupełnie odwrotny. Najczęściej takimi usługami zajmują się firmy, które dostarczają limuzyn na wynajem jak np. nasza firma S Klasa do Ślubu.

O czym należy pamiętać przy dekoracji?

 

Istnieje wiele rzeczy na które powinniśmy zwrócić uwagę podczas dekoracji naszego auta do ślubu. Powinniśmy zwrócić uwagę aby ozdoby były estetyczne i przyjazne dla każdej grupy wiekowej. Pamiętajmy, że na weselu będą bawić się również dzieci.

Warto też aby elementy wyposażenia samochodu były spójne z wyposażeniem sali weselnej czy wystrojem kościoła. Jeśli podczas dekoracji korzystamy z kwiatów, warto w tym przypadku skorzystać z tego samego akcentu florystycznego jak i kolorystyki.

Należy także pamiętać by ozdoby samochodu weselnego były odporne na działanie warunków atmosferycznych jak np. ulewny deszcz czy wiatr.

Oczywiście w S Klasa do Ślubu pomożemy Ci odpowiednio przygotować auto, jak również dostarczymy kultowego Mercedesa W108 S280 pod Twoje drzwi.