Skip to content

Samochód do ślubu – Czy warto wynająć?

Kilka ciekawych informacji na temat auta do ślubu

 

Osoby planujące ślub często zastanawiają się nad pytaniem „czy warto wynająć auto?” na tą ważną uroczystość, jaką jest ślub.  Istotna jest także tradycja, która wręcz wymusza „szykowną” podróż podczas tej ważnej ceremonii.

Organizacja ślubu jak każdy wie, przynosi wiele kosztów i wiele pracy. Wiele wydatków przyczynia się do tego, że musimy wybrać między różnymi ślubnymi dodatkami.

Koszt wynajęcia auta do ślubu to relatywnie niewielki koszt, jeśli porównamy inne dodatki takie jak kosztowny alkohol czy szykowny wystrój sali weselnej. Inwestycja w wynajem auta ślubnego wydaje się być relatywnie mała i kształtuje się na poziomie kilkuset złotych,

Wynajem auta weselnego daje również ciekawe możliwości takie jak: wynajem danego modelu jak np.  Mercedes W108 S280, czy też odpowiedniego wystroju takiego auta jakie tylko sobie wymarzymy. Oczywiście wiele par nadal decyduje się na podróż swoim autem, jednak wesele jest tylko jedno i warto mieć z niego odpowiednią pamiątkę.

Dlaczego warto wynająć auto do ślubu?

 

Jest wiele czynników, które przemawiają za wynajmem auta do ślubu.

Zalety wynajmu ślubnego auta:

  • Piękne zdjęcia, które będą pamiątką na całe życie.
  • Idealny wystrój, który sobie wymarzymy – możemy ubrać samochód w kwiaty, wieńce i inne dodatki.
  • Komfort. Wynajmując kierowcę nie musimy zastanawiać się nad tym kto ma kierować autem podczas tej ważnej uroczystości, jaką niewątpliwie jest wesele.

O czym należy pamiętać wynajmując samochód ślubny?

 

  1. Koszt wynajęcia – korzystając z usługi firmy S Klasa do Ślubu, koszt jest stosunkowo niski.
  2. Umowa – dla wszystkich usług warto spisać umowę, tak samo jak do innych usług ślubnych takich jak dostarczenie kwiatów czy rezerwacja sali.
  3. Pierwsze wrażenie – warto przed wynajmem i wybrania swojego auta przeprowadzić oględziny, do których serdecznie zapraszamy wszystkich z okolicy.

Polecamy również naszą flagową limuzynę Mercedes W108 S280, która zdecydowanie przyniesie Ci dużo radości podczas podróży poślubnej.