Skip to content

Skontaktuj się z nami

Informacje Kontaktowe

Sprawdź nasz Fanpage

Kontakt

Pytania i odpowiedzi

Oferujemy wynajem zabytkowego Mercedesa S-klasa W108 z 1969 roku. To luksusowa retro limuzyna, samochód gwiazd i największej elity, synonim stylu i luksusu. Samochód ma piaskową karoserię, wyposażony jest w oldschoolową deskę rozdzielczą i skórzaną tapicerkę. Pojazd z pewnością zauroczy parę młodą, jak i gości weselnych.
Aby zarezerwować nasz zabytkowy samochód na wesele, należy skontaktować się z Wojciechem, naszym kierowcą, numer kontaktowy to: 668-695-912 lub wypełnić znajdujący się na naszej stronie formularz. Na spokojnie uzgodnimy termin i omówimy wszystkie szczegóły.
Cena obejmuje wynajem auta wraz z elegancko ubranym szoferem – kierowca podstawia samochód pod wskazany adres, zawozi parę młodą do kościoła lub urzędu stanu cywilnego, a następnie na wesele. Cena obejmuje również dekorację samochodu ‒ przyszli nowożeńcy wybierają jedną z kilku przygotowanych przez nas propozycji. To nie koniec! Mamy niespodziankę dla wszystkich nowożeńców – mini sesję zdjęciową z naszym klasykiem w tle.
Cena wynajmu naszej retro limuzyny uzależniona jest od liczby kilometrów, jakie musi pokonać kierowca, zawsze więc sporządzamy indywidualną, bezpłatną wycenę. Ceny zaczynają się już od 500 zł.
Działamy przede wszystkim w takich miejscowościach, jak Cekcyn, Chojnice, Człuchów, Debrzno, Nakło nad Notecią, Piła, Sępólno Krajeńskie, Tuchola, Więcbork, Złotów, ale naszą retro limuzyną możemy dotrzeć także do innych części kraju, wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu.