Open/Close Menu
Auto do ślubu Bydgoszcz

Czym zaskoczyć gości weselnych?

Sposobów, by pozytywnie zaskoczyć gości weselnych jest naprawdę wiele, począwszy do zabaw integracyjnych, po pokazy taneczne czy fotobudkę.

Jakie rozwiązania w szczególności warto wziąć pod uwagę? Z myślą o szukających inspiracji nowożeńcach przygotowaliśmy krótką listę, mamy nadzieje, że będzie przydatna. Zachęcamy do lektury!

Atrakcje na wesele

Wystarczy odrobina kreatywności, aby zaskoczyć gości weselnych i sprawić, że przyjęcie będzie jeszcze bardziej wyjątkowe. Poniżej kilka propozycji.

Upominek na pamiątkę

Drobiazg, którym podziękujemy gościom za przybycie z pewnością zostanie doceniony. Pary młode, które zdecydują się na taki gest, mogą podarować przybyłym krówki w przygotowanych specjalnie na tę okazję opakowaniach, magnesy pamiątkowe, mini słoiczki miodu, świeczki, t-shirty z odpowiednim nadrukiem i wiele innych drobiazgów.

Fotobudka i zabawne gadżety

Fotobudka to jedna z najpopularniejszych atrakcji dla gości weselnych. Takie urządzenie każdego zachęci do kreatywnego poznania i umożliwi przygotowanie fajnych zdjęć. Oprócz fotobudki warto też zadbać o zabawne gadżety ‒ peruki, okulary, tekturowe wąsy czy kapelusze.
Warto tutaj dodać, że zazwyczaj zdjęcia drukowane są w dwóch egzemplarzach, pierwszy zestaw gość zabiera do domu, drugi natomiast wkleja do księgi pamiątkowej młodej pary.

Bańki mydlane

Co się okazuje, bańki mydlane to nie tylko zabawa, którą wielu z nas pamięta z dzieciństwa. Bańki będą fajną atrakcją zarówno dla najmłodszych, jak i starszych gości weselnych. Możemy zorganizować bajkowy pokaz, podczas którego specjaliści wykonają mega bańki w różnych kształtach bądź rozdać gościom eleganckie flakoniki z płynem do robienia baniek. Na flakoniku warto umieścić grawer z datą ślubu i podziękowanie za przybycie.

 

Fontanna czekoladowa owoce

Któż z nas nie lubi czekolady?! Gości weselnych możemy więc zaskoczyć fontanną czekoladową, owoce w takie polewie będą smakować wyśmienicie.

Fajerwerki

Gdy już zrobi nieco ciemniej, pokaz fajerwerków będzie jak znalazł. Przemyślany, spójny, zsynchronizowany z odpowiednią muzyką spektakl z pewnością na długo zostanie w pamięci przybyłych.

Zimne ognie

Zimne ognie, które wielu z nas kojarzy wyłącznie z Sylwestrem to kolejna z atrakcji weselnych. W przypadku takiego rozwiązania nie musimy dysponować dużym budżetem, a to spory plus. Zimne ognie są bezpieczne, wykorzystać je można zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz, a co więcej, znakomicie prezentują się na zdjęciach.

Lampiony szczęścia

Lampiony szczęścia, nazywane także chińskimi lampionami to doskonała niespodzianka dla gości. Tym bardziej że wieść głosi, że wraz z wypuszczonym lampionem, ku niebu unoszą się marzenia. Ponadto, jednoczesne wypuszczenie większej liczby lampionów pozwala na stworzenie wyjątkowego spektaklu świetlnego.

Drink bar

Drink bar, pokazy barmańskie, możliwość spróbowania drinków z ciekawymi dodatkami, których nie używamy na co dzień oraz oczywiście z palemką i kolorową parasolką z pewnością będą cieszyły się sporym powodzeniem wśród gości.

Kącik dla dzieci

Pamiętajmy także o najmłodszych uczestnikach wesela, kącik zabaw, w którym umieścimy kolorowy stolik z krzesełkami, przybory do malowania, słodycze, gry, zabawki dadzą maluchom mnóstwo radości, a rodzice zyskają nieco czasu na rozmowę z bliskimi i zabawę. Taki kącik bez problemu przygotujemy sami. Jeśli jednak dysponujemy większym budżetem, możemy się pokusić się także o wynajęcie klauna bądź animatorki.

Karykaturzysta

Karykaturzysta, który podczas przyjęcia weselnego wykona zabawne rysunki będzie niecodzienną atrakcją.

Wypuszczanie motyli

Wypuszczenie sporej liczby kolorowych motyli w jednym momencie da niesamowity efekt i pozwoli na zrobienie ciekawych zdjęć. Taka atrakcja dopiero zyskuje na popularności, lecz niestety generuje dość duże koszty.

Inne atrakcje dla gości weselnych

Jakie jeszcze atrakcje i niespodzianki możemy przygotować dla gości weselnych? Kolorowe balony w różnych kształtach ‒ najlepiej nadmuchane helem, pokazy komika, występ iluzjonisty, pokazy zdjęć.

Warto też zaskoczyć gości wyjątkowym pokazem tanecznym z wykorzystaniem mgły, kolorowych świateł oraz konfetti ‒ młodzi coraz częściej przygotowują występ taneczny dla swoich gości. Układ można wykonać na początku, w ramach pierwszego tańca, jak również w każdym innym momencie wesela.

Dobrze też zakupić kilka butelek piwa bezalkoholowego, będzie to ukłonem w stronę osób, które nie mogą bądź nie chcą spożywać alkoholu.

Czym zaskoczyć gości weselnych – podsumowanie

Wybierać możemy między wieloma atrakcjami dla gości weselnych, począwszy od prezentów z podziękowaniem za przybycie, po pokaz baniek mydlanych, fotobudkę, wypuszczanie motyli, wypuszczanie lampionów szczęścia, pokazy barmańskie, fontannę czekoladową i wiele innych. Dostępne są atrakcje w różnym stylu i generujące różne koszty.

Na koniec pozostaje nam już tylko życzyć udanego wesela wszystkim narzeczonym. Wszystkiego dobrego!

Sklasadoslubu.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone. | Samochód na wesele Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Auto do ślubu Bydgoszcz